Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kopenhaagenisse al 90€

Hetkel leiad väga hea hinnaga lennupiletid airBalticu kampaania raames Tallinnast Kopenhaagenisse! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 90€ eest, tegemist on otselenudega. Saadaval on soodsa hinnaga lennupiletid alates jaanuarist kuni suveni välja, sh ka veetmaks pikk nädalavahetus (R-E) Kopenhaagenis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Kopenhaagenis

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisvõimalusega toa kahele suurepäraste reitingutega hotellis Absalon Hotel nädalavahetuseks (R-E) 280€ eest. Lisainfo ja broneerimine. Hinnas sisalduvad hommikusöögid. Sobivad lennupiletid vahemikus 28.01-31.01 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST KOPENHAAGENISSE

Tallinn-Kopenhaagen-Tallinn alates 90€

Lennupiletite otsimiseks ning ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi Skyscanneri. Meie soovitus on minna airbaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.