Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Korfule alates 110€
26. mai 2023 15:15

Aegean pakub käimasoleva kampaania raames soodsa hinnaga lennupileteid Tallinnast Korfule. Edasi-tagasi lennupiletid on hetkel saadaval alates 110€ eest ja soodsa hinnaga lennupileteid leiab sügisel ja talvel. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Korful

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Korful, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST KORFULE

Tallinn-Korfu-Tallinn alates 110€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased