trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kosi saarele alates 155€

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Kosi saarele, Kreekasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 155€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab ideaalseks suvepikendusreisiks septembrikuus. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, kuid meie soovitus on minna Lufthansa.com kodulehele ja osta lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt (hinnad alates 163€).

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Kos saarel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Kos saarel või mujal Kreekas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 15.09-21.09 (6 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles mereranna lähedal asuvas 4* hotellis maksab 6 ööks kokku 409€ ehk 205€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST KOS SAARELE

Tallinn-Kos-Tallinn alates 155€

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Kos (KGS), hinnad alates 163€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Näide Lufthansa.com:

Näide Skyscannerist:

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 200€.