Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Krabile alates 508€


Lufthansa ning Austrian koostöös Bangkok Airwaysi ja Thai Airwaysiga pakuvad väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Lõuna-Tais asuvasse Krabile! Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 508€ eest ning lendudel on kiired ümberistumised olenevalt siis lennufirmadest kas Frankfurdis või Viinis ja Bangkokis. Lennupiletite hinna sees on ka nii äraantav pagas kui toitlustamine lennufirmade pardal. Soodsaid lennukuupäevi leidub puhkamaks Tais mais-juunis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee

Vaata ka Lufthansa teist pakkumist Taisse:

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.
Ning kui soovid venekeelseid teenuseid ja ekskursioone, siis vaata kindlasti Tairai.ee

Hotellipakkumised
Parima hinnaga majutuse Krabil leiad üles otsides hotellipakkumisi läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.

LENNUPILETID TALLINNAST KRABILE

Tallinn-Krabi-Tallinn alates 508€
Toome välja näidishinna reisides kahekesi. Üksi reisides on lennupiletite hinnad kuskil 10-15€ kallimad. Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad hinnad alla 550€.

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee