Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Krabile alates 627€
15. apr 14:53
Krabi
Rannapuhkus
Eksootika

Lufthansa ja SWISS koostöös Singapore Airlinesi ja Bangkok Airwaysiga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Lõuna-Taisse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Krabile on saadaval alates 627€ eest. Miinuseks on osadel kuupäevadel pikem ümberistumine Singapuris, mis annab samas hea võimaluse antud linnriigiga tutvumiseks, aga leidub ka kiirete ümberistumistega lende.

Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte.

Toome allpool välja pakkumise, kuidas broneerides iseseisvalt eraldi nii lennupiletid kui majutuse, saab kahenädalase puhkusreisi kahele Krabile kätte alates 820€ eest/inimene.

MAJUTUSPAKKUMISED TAIS

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Ao Nangi rannajoonel või mujal Krabil, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID TALLINNAST LÕUNA-TAISSE

Tallinn - Krabi - Tallinn alates 627€

  • Lennupiletite saadavus on vahemikus september 2024 - veeburar 2025
  • Lennupiletite hinnas sisaldub äraantav pagas!
  • Toome välja vaid mõned näidiskuupäevad. Soodsaid pileteid leidub ka teistel kuupäevadel ning kõige mugavamalt leiab hea hinnaga lennupiletid üles läbi Lufthansa.com
  • Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt kuskil 10-20€ võrra soodsamalt, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondo.ee
  • Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 750€.

KAHENÄDALANE PUHKUS KRABIL

Broneerides eraldi nii lennud kui majutuse, saab kahekesi reisides kahenädalase puhkuse Ao Nangi piirkonnas kätte alates 820€ eest inimene. Majutused Tais on vägagi soodsate hindadega ning leidub igale maitsele sobivas hinnaklassis.

HIND KOKKU 820€/per person reisides kahekesi.

Hinnanäited Momondost:

Hinnanäide Lufthansa kodulehelt

Hinnanäide Bookingust:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased