Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Krakowisse 125€

LOT pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Krakowisse. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 125€ eest. Hea hinnaga lennupiletite saadavust leiab alates septembrist kuni 2020 aasta kevadeni välja. Toome allpool välja näidiskuupäevad pika nädalavahetuse veetmiseks Krakowis, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Lennud on ühe ümberistumisega Varssavi lennujaamas. Endale sobivaid kontrolli läbi Momondo.ee

NB! Väga hea hinnaga lennupileteid leiab nii sügiseseks koolivaheajaks kui ka veetmaks jõulud või aastavahetus Krakowis.

VEEDA PIKK NÄDALAVAHETUS KRAKOWIS

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks pikk nädalavahetus Krakowis. Näiteks saab lennupiletid Tallinnast Krakowisse ja 3 ööd Krakowi kesklinnas asuvas Ibise hotellis kätte vaid 171€ eest (reisides kahekesi).
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee. Järgnevalt paar näidet soodsatest pakkumistest vahemikus 21.11-24.11 (lennupiletid siin ).
Hotellipakkumised Krakowis

LENNUPILETID TALLINNAST KRAKOWISSE

Tallinn-Krakow-Tallinn alates 125€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee