Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Krakowisse al 111€
11. aug 14:03
Krakow
Linnapuhkus

LOT Polish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tallinnast Krakowisse. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 111€ eest ning soodsa hinnaga lennupiletite saadavust leiab alates oktoobrist kuni veebruarini. Toome allpool välja vaid valiku soodsa hinnaga lennukuupäevadest, soodsa hinnaga lennupileteid leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna LOT.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

NB! Soodsa hinnaga lennupileteid leiab ka veetmaks Krakowis pikk nädalavahetus (K/N-P) ning samuti teistesse Poola linnadesse.

Hotellipakkumised Krakowis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Krakowis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 04.10-09.10 (K-E):

Tuba kahele selles väga heade reitingutega vanalinna majutusasutuses maksab 5ks ööks kokku 373€ ehk 187€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

Advertisement

LENNUPILETID TALLINNAST KRAKOWISSE

Tallinn-Krakow-Tallinn alates 111€

Soodsaima hinnaga lennupiletid leiad läbi Momondo.ee. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta lennukuupäevad Lot.com.

HILINENUD VÕI TÜHISTATUD LEND?

Euroopa Komisjoni määruse 261/2004 kohaselt võite olla õigustatud kuni 600 euro suurusele hüvitisele, kui teie lend hilines üle 3 tunni, tühistati või teile keelduti pardale lubamast.Kontrollige oma lennu abikõlblikkust hüvitise saamiseks vaid 1 minuti jooksul ja esitage taotlus Compensairile. Nad teevad paberitööd ja hoolitsevad kogu suhtluse eest lennufirmaga, et lahendada teie juhtum.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased