Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Krakowisse alates 109€

LOT pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Krakowisse. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 109€ eest ning saadavust leiab vahemikuks märtsi keskpaik kuni 2020 aasta alguseni välja (k.a jõulud ja aastavahetus!). Toome allpool välja näidiskuupäevad pika nädalavahetuse veetmiseks Krakowis, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Lennud on ühe ümberistumisega Varssavi lennujaamas. Saadavus on suurepärane ja soodsa hinnaga lennupileteid leiab peaaegu, et kõikidel kuupäevadel. Otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee. Kui soovid otse kodulehelt osta siis LOT.com lehel on hinnad kuskil 15€ võrra kallimad.

Booking.com, Agoda, RentalCars, HotelsCombined - ära unusta koguda boonusraha
Tee kõik ostud Bonusway kodulehe või nutirakenduse abil ja kogud tagasi kuni sadu eurosid. Liitu tasuta nüüd ja kogud lisaks esimese ostu boonustele 3€.

VEEDA PIKK NÄDALAVAHETUS KRAKOWIS

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks suvel pikk nädalavahetus Krakowis. Näiteks saab lennupiletid Tallinnast Krakowisse ja 3 ööd Krakowi kesklinnas asuvas Ibise hotellis kätte vaid 152€ eest (reisides kahekesi).
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee. Järgnevalt paar näidet soodsatest pakkumistest vahemikus 01.08-04.08 (lennupiletid hinnaga 114€ leiad siit )

Hotellisoovitus Krakowis

LENNUPILETID TALLINNAST KRAKOWISSE

Toome välja näidishinna reisides kahekesi. Üksi reisides on lennupiletite hinnad kuskil paari euro võrra kallimad.

Tallinn-Krakow-Tallinn alates 109€

Toome välja enamjaolt variandid veetmaks Krakowis pikk nädalavahetus (N-P), saadavust on peaaegu et kõikidel kuupäevadel alates märtsi lõpust kuni mai lõpuni. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo.ee .
Otse lennufirma kodulehelt LOT.COM ostes on lennupiletite hinnad kuskil 15€ võrra kallimad.