Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Krakowisse alates 99€

LOT pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Krakowisse. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 125€ eest. Hea hinnaga lennupiletite saadavust leiab alates septembrist kuni 2020 aasta märtsi välja. Saadavust on peaaegu, et kõikidel kuupäevadel vahemikus november-märts, toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad pika nädalavahetuse veetmiseks Krakowis. Lennud on ühe kiire ümberistumisega Varssavi lennujaamas. Endale sobivaid kontrolli läbi Momondo.ee

Kui soovid otse lennufirma kodulehelt broneerida, siis Lot.com lehel on hinnad kuskil 20-30€ kallimad.

NB! Väga hea hinnaga lennupileteid leiab nii koolivaheaaegadeks kui ka veetmaks jõulud või aastavahetus Krakowis.

VEEDA PIKK NÄDALAVAHETUS KRAKOWIS

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks pikk nädalavahetus Krakowis. Näiteks saab lennupiletid Tallinnast Krakowisse ja 3 ööd Krakowi kesklinnas asuvas Ibise hotellis kätte vaid 171€ eest (reisides kahekesi).
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali HotelsCombined.ee. Järgnevalt paar näidet soodsatest pakkumistest vahemikus 30.01-02.02 (lennupiletid hinnaga 99€ leiad siit ).
Hotellipakkumised Krakowis

LENNUPILETID TALLINNAST KRAKOWISSE

Septembris-oktoobris jäävad hinnad 125€ kanti ning alates novembrist kuni märtsi lõpuni leiab peaaegu et kõikidel kuupäevadel lennupileteid hinnaga 99€.

Tallinn-Krakow-Tallinn alates 99€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Lot.com ja sisesta leitud kuupäevad Momondo.ee