Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Krakowisse alates 99€
6. sept 11:03
Krakow
Linnapuhkus

LOT Polish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tallinnast Krakowisse. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 99€ eest ning soodsa hinnaga lennupiletite saadavust leiab alates novembrist kuni veebruarini. Toome allpool välja vaid valiku soodsa hinnaga lennukuupäevadest, soodsa hinnaga lennupileteid leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna LOT.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt kuskil paarikümne euro võrra kallimalt.

NB! Soodsa hinnaga lennupileteid leiab ka veetmaks Krakowis pikk nädalavahetus (K/N-P) ning samuti teistesse Poola linnadesse.

Hotellipakkumised Krakowis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Krakowis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus Krakowis:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Hiltoni hotelliketti kuuluvas hotellis maksab üheks ööks 72€. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST KRAKOWISSE

Tallinn-Krakow-Tallinn alates 99€

Soodsaima hinnaga lennupiletid leiad läbi Momondo.ee. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt kuskil paarikümne euro võrra kallimalt, siis sisesta lennukuupäevad Lot.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased