Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kreetale alates 190€
24. märts 2022 18:40

Hetkel leiad hea hinnaga lennupileteid airBalticu kampaania raames Kreetale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Heraklioni on saadaval alates 190€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leidub maist kuni oktoobrini. Kõikidel lendudel on üks kiire ümberistumine Riias. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt (hinnad alates 209€).

Hotellipakkumised Kreetal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Kreetal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 02.06-09.06 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles rannaläheduses asuvas majutuses maksab nädalaks ajaks vaid 231€ ehk 116€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID KREETALE

Tallinn - Heraklion - Tallinn alates 190€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Heraklion (HER). Hinnad alates 209€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt airBaltic.com

Näide airBaltic.com:

Näide Skyscannerist:

Toome välja vaid näidiskuupäevad, soodsate hindadega lennupiletite saadavus on väga hea vahemikus mai - oktoober. Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 220€.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased