Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kreetale alates 89€
1. nov 2022 16:51
Kreeta
Rannapuhkus

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames erakordselt soodsa hinnaga lennupileteid Kreetale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Iraklioni on saadaval alates 89€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab terveks suveks. Valikus on nii otselennud Tallinnast (toimuvad 2x nädalas K ja P), kui ka lennud ümberistumisega Riias. Saadavus on suurepärane terveks suveks! Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

NB! Paljudel kuupäevadel on soodsate lennupiletite arv piiratud, seega soovitame huvi korral kiirustada.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse Iraklioni (HER) lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Kreetal

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Kreetal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise hotellist veetmaks nädalane puhkus Kreetal vahemikus 03.05-10.05 (7 ööd ). Soodsa hinnaga majutust leiab ka teisteks kuupäevadeks.

Meie soovitus:

Kõik hinnas tuba kahele nädalaks ajaks selles väga heade reitingutega hotellis maksab 672€ ehk 336€/per person. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST KREETALE

Tallinn-Iraklion (HER) -Tallinn alates 89€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Iraklion (HER), hinnad alates 122€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse.

Meie soovitame broneerida lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt

Näide airBaltic.com:

Näited Momondost:

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased