trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kuala Lumpurisse al 381€

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Malaisiasse! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kuala Lumpurisse on saadaval alates 381€ eest ning saadaval on soodsaid lennukuupäevi oktoobrist aprillini. Ümberistumised Istanbulis on sügiseste lennupiletite puhul veidi pikemad, 2023. aasta lendude puhul on ümberistumised kiired. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas.

Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee.

Loe ka:

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Malaisias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Kuala Lumpuris või mujal Malaisias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID TALLINNAST MALAISIASSE

Tallinn-Kuala Lumpur-Tallinn alates 381€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivad kuupäevi läbi Momondo.ee.