trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Malaisiasse alates 395€

KLM/Air France koostöös airBalticuga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Malaisiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kuala Lumpuri on saadaval alates 395€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab puhkamaks Malaisias alates märtsist kuni oktoobrini. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri aga meie soovitus on minna otse lennufirma kodulehele KLM.com ning soetada lennupiletid vaid mõnevõrra kallimalt.

NB: osadel lennukuupäevadel on soodsaimate lennupiletite puhul minnes umbes 11h pikkune ümberistumine Amsterdamis. See on samas suurepärane võimalus tutvumaks ka Amsterdamiga. Ööbimine pole vajalik, sest lend Kuala Lumpurisse väljub juba samal õhtul!

Vaata ka: Malaisia plaanib piirid avada 1. märtsil 2022

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Malaisias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Malaisias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Kvaliteetsed hotellitoad on hetkel leitavad väga soodsa hinnaga. Näiteks võid leida tühistamisvõimalusega toa kahele üheks ööks väga heade reitingutega Kuala Lumpuri kesklinnas asuvas hotellis Four Points by Sheraton Kuala Lumpur, Chinatown vaid 47€ eest. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST MALAISIASSE

Kõikidel meie poolt välja otsitud lennukuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 475€.

Tallinn-Kuala Lumpur-Tallinn alates 395€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine KLM.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles (hinnad alates 443€)
  • Kui soovid veel soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Näited Skyscannerist:

Näide KLM.com:

Toome välja vaid näidiskuupäevad, saadaval on ka ohtralt teisi lennukuupäevi. Piletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel.