Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Küprosele alates 128€
26. mai 2023 15:04

Aegean pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Küprosele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on hetkel saadaval alates 128€ eest. Ühe ümberistumisega soodsaid lennupileteid leidub novembris-detsembris ning veebraris-märtsis. Toome allpool välja näidiskuupäevad, lennupiletite ostmiseks kliki allolevatel kuupäevadel või leia endale sobivad läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Küprosel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Larnacas või mujal Küprosel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com.

  • Näiteks võid leida toa kahele suurepäraste reitingutega majutusasutuses Jimmy's Suites nädalaks 510€ eest. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 04.11-11.11 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST KÜPROSELE

Tallinn-Larnaca-Tallinn alates 128€

Toome välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadaval on ka teisi soodsaid lennukuupäevi. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased