Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lanzarotele alates 192€
20. juuni 10:22
Lanzarote
Rannapuhkus

Lufthansa ja SWISS pakuvad hetkel atraktiivse hinnaga lennupileteid Kanaaridele. Ühe kiire ümberistumisega edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lanzarote saarele on saadaval alates 192€ eest.

RENDIAUTO LENNUJAAMAST

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse Lanzarote lennujaamast (ACE) leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

MAJUTUSPAKKUMISED LANZAROTEL

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Lanzarotel või mujal Kanaaridel, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

LENNUPILETID KANAARIDELE

Tallinn - Lanzarote - Tallinn alates 192€

  • Lennupiletite saadavust leiab kuni tuleva aasta kevadeni välja
  • Kõik allpool väljatoodud lennupiletid on ühe kiire ümberistumisega
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma SWISS.com kodulehelt kuskil 5-10€ võrra kallimalt.
  • Saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäide Momondost

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased