Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lesbose saarele al 107€
26. mai 18:01

Aegean pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Lesbosele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on hetkel saadaval alates 107€ eest. Ühe ümberistumisega soodsaid lennupileteid leidub novembris-detsembris ning veebruaris-märtsis. Toome allpool välja näidiskuupäevad, lennupiletite ostmiseks kliki allolevatel kuupäevadel või leia endale sobivad läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Lesbosel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Lesbosel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST LESBOSELE

Tallinn - Lesbos - Tallinn alates 107€

Toome välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadaval on ka teisi soodsaid lennukuupäevi. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased