Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Liibanoni al 192€
9. mai 2023 14:48

Turkish Airlines pakub hetkel väga soodsa hinnaga lennupileteid sügiseks ja talveks Liibanoni. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Beirutisse on saadaval al 192€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab novembrist märtsini. Lennupiletite hinnas sisaldub ka äraantav pagas! Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli sobivaid lennukuupäevi läbi läbi Momondo.ee.

Vaata kõiki Turkish Airlines kampaaniapakkumisi SIIT.

Hotellipakkumised Liibanonis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Beirutis või mujal Liibanonis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com.

LENNUPILETID TALLINNAST LIIBANONI

Tallinn-Beirut-Tallinn alates 192€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli sobivaid lennukuupäevi läbi läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased