Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lissaboni alates 109€
11. nov 2022 10:51
Lissabon
Linnapuhkus

Lufthansa ja SWISS pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Portugali. Edasi-tagasi lennupileteid Tallinnast Portugali pealinna Lissaboni on saadaval alates 109€ eest ning soodsa hinnaga lennupiletid on saadaval alates novembri lõpust kuni kevadeni välja. Lendudel on mõlemal suunal üks ümberistumine kas siis Frankfurdis, Zürichis või Münchenis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt (hinnad otse kodulehel alates 129€).

Lissabonist saab soodsalt edasi lennata erinevate lennufirmadega ka näiteks Madeirale (FNC) kui Assooridele (PDL, TER).

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Lissabonis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Lissabonis või mujal Portugalis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks soovitame kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome ka välja näidispakkumise soodsa hinna ja hea kvaliteediga majutusasutusest veetmaks 5 päevane puhkus Lissabonis. Valisime näidiskuupäevadeks 03.02-08.02 (R-K).

Meie soovitus:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles väga heade reitingutega hotellis Lissaboni kesklinnas maksab viieks ööks kokku 493€ ehk 247€/per person. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST LISSABONI

Tallinn-Lissabon-Tallinn alates 109€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Lissabon (LIS). Hinnad alates 129€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Näide Lufthansa.com:

Näide Skyscannerist:

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 160€.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased