Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lissaboni al 136€
2. dets 2023 15:36

Lufthansa koostöös Brussels Airlinesi ja SWISSiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Portugali pealinna Lissaboni. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 136€ eest ja hea hinnaga lennupileteid leidub alates jaanuarist märtsini. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Lissabonist saab huvi korral soodsalt edasi lennata ka Atlandi ookeanis asuvatele Assooridele (PDL, TER, HOR) ja Madeirale (FNC).

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse Lissaboni lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

HOTELLIPAKKUMISED LISSABONIS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Lissabonis või mujal Portugalis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus veetmaks nädal Lissabonis, valisime vahemikuks 23.01-29.01 (6 ööd), sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast.

Tuba kahele selles väga heade reitingute ja asukohaga majutusasutuses maksab nädalaks kokku 420€ ehk 210€/per person. Sobivad lennupiletid 23.01-29.01 leiad allolevate näidiskuupäevade seast. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST LISSABONI

Tallinn-Lissabon-Tallinn alates 136€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või sisesta soovitud lennukuupäevad otse Lufthansa.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased