Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lissaboni alates 115€

Hetkel on võimalik leida vägagi hea hinnaga lennupileteid külastamaks Portugali! Lufthansa pakub edasi-tagasi lennupileteid Tallinnast Lissaboni alates 115€ eest. Ohtralt soodsa hinnaga lennupiletid on saadaval lendamiseks alates jaanuarist kuni 2022 aasta aprillini. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri. Kui soovid lennupiletid osta otse lennufirmalt siis mine Lufthansa.com ja sisesta soovitud lennukuupäevad otsingusse.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Lissabonis

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Lissabonis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Lutecia Smart Design Hotel

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles suurepäraste reitingutega neljatärnihotellis maksab kuueks ööks alates 289€ ehk 145€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 03.02-09.02 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST LISSABONI

Tallinn-Lissabon-Tallinn alates 115€

Toome allpool välja mõned näidiskuupäevad, saadavus on ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri, kui soovid lennupiletid osta otse Lufthansalt siis mine Lufthansa.com ja sisesta soovitud lennukuupäevad otsingusse.