Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lissaboni alates 124€
3. okt 2022 19:41

Lufthansa koostöös partnerlennufirmadega pakuvad hetkel hea hinnaga lennupileteid Portugali. Edasi-tagasi lennupileteid Tallinnast Portugali pealinna Lissaboni on saadaval alates 124€ eest ning soodsa hinnaga lennupiletid on saadaval alates novembrist kuni kevadeni välja. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Lissabonis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Lissabonis või mujal Portugalis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks soovitame kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome ka välja näidispakkumise soodsa hinna ja hea kvaliteediga majutusasutusest Lissabonis nädalaks. Valisime näidiskuupäevadeks 16.01-23.01.

Meie soovitus:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles väga heade reitingutega majutusasutuses maksab nädalaks kokku 354€ ehk 177€/per person. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST LISSABONI

Tallinn-Lissabon-Tallinn alates 124€

Toome välja vaid näidiskuupäevad, endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi Skyscanneri. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud lennukuupäevad Lufthansa kodulehele , kus samade lennupiletite hinnad on vaid 5-10€ võrra kallimad.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased