Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lissaboni ja Madeirale al 157€
2. sept 11:13

Lufthansa koostöös SWISSi ja Brussels Airlinesiga pakuvad hetkel hea hinnaga lennupileteid Portugali. Edasi-tagasi lennupileteid Tallinnast Portugali pealinna Lissaboni on saadaval alates 118€ eest ning soodsa hinnaga lennupiletid on saadaval alates novembrist. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Külasta ühel reisil nii Lissaboni, kui ka Madeirat!

Hetkel võid leida väga soodsad lennupiletid Lissabonist Madeirale. Edasi-tagasi lennupiletid TAP Portugliga on saadaval vaid 38€ eest. Näiteks broneerides edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lissaboni kuupäevadel 14.11-24.11 119€ eest ning sinna juurde edasi-tagasi lennupiletid Lissabonist Madeirale kuupäevadel 16.11-20.11, võid külastada nii Lissaboni, kui ka Madeirat ühel reisil kokku vaid 157€ eest. Endale sobivad lennupiletid Lissabonist Madeirale otsi üles läbi Skyscanneri.

NÄIDE:

16.11-20.11

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised Lissabonis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Lissabonis või mujal Portugalis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks soovitame kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida toa kahele suurepäraste reitingutega majutusasutuses Chalet D´Ávila Guest House seitsmeks ööks kahele 343€ eest (172€ per person). Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 16.11-23.11 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST LISSABONI

Tallinn-Lissabon-Tallinn alates 118€

Toome välja vaid näidiskuupäevad, endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi Skyscanneri. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud lennukuupäevad Lufthansa kodulehele.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased