Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast London Gatwicki alates 87€
18. aug 2022 16:17

Hetkel leiad hea hinnaga lennupileteid airBalticu kampaania raames Londonisse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Gatwicki lennujaama on saadaval alates 87€ eest ning tegemist on otselendudega. Soodsate hindadega pileteid leiab alates novembrist. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Londonis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Londonis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 08.11-12.11 (3 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Londoni hotellis maksab 3 ööks kokku 384€ ehk 192€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST LONDONISSE

Tallinn-London-Tallinn alates 87€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - London (LGW). Hinnad alates 98€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondo.ee.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt airBaltic.com.

Näide airBaltic.com:

Näide Momondo.ee:

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased