trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Londonisse (Gatwick) al 85€

Hetkel leiad väga hea hinnaga lennupiletid airBalticu kampaania raames Londonisse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 85€ eest ning tegemist on mugavate otselendudega. Soodsa hinnaga lennupileteid leidub oktoobrist kuni aasta lõpuni välja. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja broneerida lennupiletid otse lennufirmalt.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Londonis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Londonis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

OTSELENNUD TALLINNAST LONDONISSE

Tallinn-London-Tallinn alates 85€

Piletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontolli endale sobivaid kuupäevi läbi momondo.ee. Kui soovid osta piletid otse lennufirmalt, siis mine airBaltic.com ja sisesta soovitud lennuluupäevad otsingusse.