Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lõuna-Aafrika Vabariiki alates 390€
7. nov 2022 14:07

SWISS koostöös Lufthansaga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Lõuna-Aafrika Vabariiki. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Johannesburgi on saadaval alates 390€ eest. Soodsa hinna ja ühe ümberistumisega lennupiletid on leitavad reisimiseks vahemikus jaanuar-märts 2023. Enamikel lennukuupäevadel on vähemalt ühel suunal pikem ümberistumine päevasel ajal Zürichis või Frankfurdis. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri, kui aga soovid lennupiletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud kuupäevad Lufthansa kodulehele.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Lõuna-Aafrika Vabariigis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Johannesburgis või mujal LAV'is, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST LÕUNA-AAFRIKA VABARIIKI

Tallinn-Johannesburg-Tallinn alates 390€

Toome allpool välja näidiskuupäevad vahemikus jaanuar - märts 2023, kus kõik lennupiletid on hinnaga kuni 470€. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või endale sobivaid kuupäevi läbi Skyscanneri. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta kuupäevad Lufthansa kodulehele.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased