trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Madridi alates 116€

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Hispaania pealinna. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Madridi on saadaval alates 116€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates maist kuni selle aasta lõpuni. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna otse lennufirma Lufthansa.com kodulehele ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt, hinnad alates 131€.

Hotellipakkumised Madridis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Madridis või mujal Hispaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 06.07-13.07 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Madridi südalinna hotellis maksab nädalaks ajaks kokku 616€ ehk 308€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST MADRIDI

Tallinn-Madrid-Tallinn alates 116€

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Madrid (MAD), hinnad alates 131€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondo.ee.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Näide Lufthansa kodulehelt :

Näide Momondo.ee:

Toome välja vaid näidiskuupäevad, saadavus on hea ka teistel kuupäevadel. Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 140€.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee