Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Madridi alates 117€
24. aug 18:20

Lufthansa pakub suurepärase hinnaga lennupileteid Hispaania pealinna. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Madridi on saadaval alates 117€ eest ning soodsa hinnaga lende leiab reisimaks alates oktoobrist. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna otse lennufirma kodulehele Lufthansa.com ning soetada lennupiletid vaid mõnevõrra kallimalt, hinnad alates 130€.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Madridis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Madridis või mujal Hispaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 07.10-11.10 (4 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Madridi kesklinna vaikse piirkonna hotellis maksab 4 ööks kokku 445€ ehk 223€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST MADRIDI

Tallinn-Madrid-Tallinn alates 117€

Lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Madrid (MAD), hinnad alates 130€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Näide Lufthansa.com:

Näide Skyscannerist:

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased