Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mallorcale alates 113€
27. jaan 2023 14:16

SWISS ja Lufthansa pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Mallorcale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Palmasse on saadaval alates 113€ eest. Lendudel on olenevalt lennukuupäevadest üks ümberistumine kas siis Zürichis või Frankfurdis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma kodulehelt SWISS.com kuskil 10-15€ võrra kallimalt.

Hotellipakkumised Mallorcal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Mallorca saarel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus veetmaks kevadel nädalane puhkus Mallorcal, valisimine näidiskuupäevadeks 27.03-03.04 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Mallorca rannaäärses ja kaasaegses majutuses maksab nädalaks ajaks kokku 278€ ehk 139€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID TALLINNAST MALLORCALE

Tallinn-Mallorca-Tallinn alates 113€

Toome välja soodsad näidiskuupäevad vahemikus jaanuar kuni november 2023, kus kõik hinnad on kuni 180€. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles lävi Skyscanneri, kui soovid osta piletid otse lennufirmalt kuskil 10-15€ kallimaLt, siis sisesta endale sobivad kuupäevad otse lennufirma kodulehele SWISS.com

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased