Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mallorcale al 113€
1. aug 2022 13:55

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Mallorcale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Palmasse on saadaval alates 113€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates septembrist. Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel on lendudel mõlemal suunal üks kiire ümberistumine. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Hotellipakkumised Mallorcal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Mallorcal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome ka välja näidispakkumise veetmaks nädalane puhkus Mallorcal vahemikus 30.10-05.11, sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast.

Meie soovitus:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles väga heade reitingutega hotellis maksab viieks ööks kokku 367€ ehk 184€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST MALLORCALE

Tallinn-Mallorca-Tallinn alates 113€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel, kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis mine Lufthansa.com ja sisesta soovitud kuupäevad otsingusse.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid Mallorca lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased