Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mallorcale alates 109€
16. aug 2022 16:31

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Mallorcale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Palmasse on saadaval alates 109€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates septembrist kuni detsembrini. Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel on lendudel mõlemal suunal üks kiire ümberistumine. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Mallorcal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Mallorcal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 05.10-09.10 (4 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles mereäärses 4* aparthotellis, kus on basseinid, spa ja spordikeskus ning kaunid vaated, maksab 4 ööks kokku 332€ ehk 166€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST MALLORCALE

Tallinn-Mallorca-Tallinn alates 109€

Toome teieni vaid soodsaimad näidiskuupäevad vahemikus september kuni detsember. Kõik lennupiletite hinnad on kuni 200€. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Momondo.ee.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased