trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mallorcale alates 115€

Lufthansa Grupi lennufirmad pakuvad hetkel hea hinnaga lennupileteid Mallorcale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Palmasse on saadaval alates 115€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab mõne juulis ning kõige paremad hinnad on septembrist kuni novembrini. Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel on lendudel mõlemal suunal üks kiire ümberistumine. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com vaid mõnevõrra kallimalt, hinnad alates 123€.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Mallorcal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Mallorcal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 17.09-23.09 (6 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles ranna lähedases ja välibasseinidega 4* hotellis maksab 6 ööks kokku 584€ ehk 292€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST MALLORCALE

Tallinn-Mallorca-Tallinn alates 115€

Lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Palma Mallorca (PMI), hinnad alates 123€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Näide Lufthansa.com :

Näide Skyscannerist: