Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mallorcale alates 118€
30. aug 14:37
Mallorca
Rannapuhkus

Lufthansa ja SWISS pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Mallorcale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Palmasse on saadaval alates 118€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates septembrist kuni 2023 aasta suveni välja. Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel on lendudel mõlemal suunal üks kiire ümberistumine kas siis Frankfurdis, Zürichis või Münchenis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com, kus lennupiletid maksavad kuskil 10€ võrra rohkem.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Mallorcal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Mallorcal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadeks 05.11-10.11 (5 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles suurepäraste hinnangutega hotellis maksab 5 ööks kokku 379€ ehk 190€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST MALLORCALE

Toome teieni vaid soodsaimad näidiskuupäevad vahemikus september kuni detsember. Kõik lennupiletite hinnad on kuni 185€.

Tallinn-Mallorca-Tallinn alates 118€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Palma (PMI).
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse

Näide Lufthansa kodulehelt:

Näide Momondost:

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased