Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mallorcale alates 120€ (sh suvi)
17. nov 2023 15:47

SWISS koostöös Lufthansaga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Mallorcale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Palmasse on saadaval alates 120€ eest. Soodsaid lennupileteid leiab jaanuarist kuni 2024 aasta suve lõpuni välja. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Rendiauto Mallorca lennujaamast

Hetkel leiab väga hea hinnaga tasuta tühistamisvõimalusega pakkumisi ka kevadeks ja suveks. Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse Mallorca lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade hinnavõrdlusportaalist Rentalcars.com.

Hotellipakkumised Mallorcal

Varakult ette broneerides leiab kevadeks ja suveks väga hea hinnaga tasuta tühistamisvõimalusega hotellipakkumisi! Kui otsid soodsa hinnaga majutust Mallorca saarel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com.

LENNUPILETID MALLORCALE

Tallinn - Mallorca - Tallinn alates 120€

Leidub erinevate ümberistumistega lende, tihtipeale on kiiremate ümberistumistega lennud vaid paarikümne euro võrra kallimad.

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased