Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Maltale alates 53€
15. sept 2022 21:00
Malta
Jõulud/Aastavahetus

Odavlennufirma Ryanair pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tallinnast Maltale. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele on saadaval alates 53€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab kuni aasta lõpuni välja. Atraktiivse hinnaga lennupiletid on saadaval ka jõulude ja aastavahetuse perioodiks. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Maltal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Maltal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks nädalane puhkus sügisel Maltal. Valisime näidiskuupäevadeks 23.11-30.11 (7ööd).

Meie soovitus:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles suurepäraste reitingutega mereäärses hotellis maksab nädalaks ajaks kokku 509€ ehk 255€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST MALTALE

Tallinn-Malta-Tallinn alates 53€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobilikud lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased