Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Maltale alates 75€
24. veebr 11:22

Viimane võimalus kasutada Ryanairi otselende Tallinna ja Malta vahel. Märtsi lõpus liini sulgev Ryanair pakub hetkel vägagi hea hinnaga lennupileteid. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Maltale on saadaval alates 75€ eest ja hea hinnaga lennupileteid leiab terve märtsi jooksul. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee või klikkides allpool välja toodud näidiskuupäevadel.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Maltal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Maltal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 11.03-18.03 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles kaasaegses mereranna läheduses asuvas välibasseiniga hotellis maksab 7 ööks kokku 437€ ehk 219€/per person.Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

OTSELENNUD TALLINNAST MALTALE

Tallinn-Malta-Tallinn alates 75€

Toome välja soodsad näidiskuupäevad, hea saadavus on ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiab otsides läbi Momondo.ee

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased