Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Marokosse alates 175€
23. aug 2022 18:17

Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Marokosse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Casablancasse on saadaval alates 175€ eest. Soodsa hinnaga ja ühe kiire ümberistumisega lennupileteid toome teieni reisimaks vahemikus september kuni detsember. Tõime välja ka open-jaw variandi, mille puhul saab reisi alustada Marrakechis ning tagasilend teha Casablancast, kõik kokku hinnaga alates 206€. Lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega Frankfurdis ning soodsa hinnaga lennupileteid toome teieni reisimaks vahemikus november kuni detsember.Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on osta lennupiletid vaid mõnevõrra kallimalt otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Marokos

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Marokos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Meie soovitus Marrakechis näidiskuupäevadel 03.11-04.11:

Riad Aubrac

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Marrakechi südames asuvas hotellis maksab 1 ööks kokku 38€ ehk 19€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

  • Meie soovitus Casablancas näidiskuupäevadel 10.11-11.11:

Relax Hotel Casa voyageurs

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Casablanca südalinna hotellis maksab 1 ööks kokku 54€ ehk 27€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST MAROKOSSE

Tallinn-Casablanca-Tallinn alates 175€

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on osta lennupiletid vaid mõnevõrra kallimalt otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com

Tallinn-Marrakech//Casablanca-Tallinn alates 206€

Endale sobivaid lennukuupäevi otsi läbi Skyscanneri multi-city otsingu.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased