Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Marokosse alates 176€
11. okt 2022 18:31

Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Marokosse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast ookeani äärsesse linna Casablancasse on saadaval alates 176€ eest. Soodsa hinnaga ja ühe kiire ümberistumisega lennupileteid toome teieni reisimaks vahemikus november kuni märts 2023. Toome välja ka open-jaw variandi ehk alustada reisi ühest linnast ning tagasi lennata teisest, kõik kokku hinnaga alates 197€. Lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega Frankfurdis ning soodsa hinnaga lennupileteid toome teieni reisimaks vahemikus november kuni veebruar 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma vaid Lufthansa.com kodulehelt.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Marokos

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Marokos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Meie soovitus Marrakechis näidiskuupäevadel 01.12-02.12:

Riad Papadou

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Marrakechi südames asuvas hotellis maksab 1 ööks kokku 36€ ehk 18€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

  • Meie soovitus Casablancas näidiskuupäevadel 19.01-20.01:

Noaille Hotel Casablanca

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Casablanca südalinna luksuslikus 5* hotellis maksab 1 ööks kokku 85€ ehk 43€/per person. Hinnas sisaldub ka hommikusöök kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST MAROKOSSE

Tallinn-Casablanca-Tallinn alates 176€

Toome välja soodsad näidiskuupäevad vahemikus november - märts 2023, kus kõik lennupiletite hinnad on kuni 210€. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt.

Tallinn-Marrakech//Casablanca-Tallinn alates 197€

Endale sobivaid lennukuupäevi otsi läbi Skyscanneri multi-city otsingu.

Tallinn-Casablanca//Marrakech-Tallinn alates 198€

Endale sobivaid lennukuupäevi otsi läbi Skyscanneri multi-city otsingu.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased