trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Marokosse alates 191€

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Marokosse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Marrakechi on saadaval alates 191€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab reisimaks oktoobris. Tegemist on lendudega, mis on ühe mugava ümberistumisega Istanbulis ning lennupiletite hinnas on ka äraantav pagas. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

NB! Tegemist on erakordselt soodsate hindadega, mis kaua saadaval ei ole, seega soovitame huvi korral kiirelt endale sobilikud lennupiletid broneerida!

Hotellipakkumised Marrakechis

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Marrakechis või mujal Marokos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 02.10-09.10 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Marrakechi südames asuvas hotellis maksab nädalaks ajaks kokku vaid 333€ ehk 167€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST MAROKOSSE

Tallinn-Marrakech-Tallinn alates 191€

Toome välja vaid näidiskuupäevad, kus kõik lennupiletite hinnad on kuni 195€. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee