Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Marrakechi al 224€
16. aug 2022 08:03

airBaltic alustab sügisel lendamist Marokosse ning pakub hetkel käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Marrakechi on saadaval alates 224€ eest ning lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega Riias. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab puhkamaks Marokos novembrist kuni veebruarini. Lennud Marokosse on planeeritud toimuma 2x nädalas esmaspäeviti ja reedeti. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt, hinnad alates 266€.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised Marrakechis

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Marrakechis või mujal Marokos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 21.11-28.11 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles väga heade reitingutega majutusasutuses maksab nädalaks ajaks kokku vaid 303€ ehk 152€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID AIRBALTICUGA MAROKOSSE

Tallinn-Marrakech-Tallinn alates 224€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Marrakech (RAK), hinnad alates 266€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt

Näide airBaltic.com:

Näide Skyscannerist:

Lennud toimuvad 2x nädalas esmaspäeviti ja reedeti.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased