Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mauritiusele 525€

Turkish Airlines pakub väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast India ookeanis asuvale Mauritiuse saarele. Suurepärase valiku soodsa hinnaga lennupileteid leiab vahemikus jaanuari lõpust kuni juunini ja septembrist kuni detsembri keskpaigani. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval vaid 525€ eest. Lennud on ühe kiire ümberistumisega Istanbulis ning hinna sees on nii äraantav pagas (2 ühikut) kui ka toitlustamine pardal. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee või klikkides allolevatel näidiskuupäevadel.

Miks eelistada neid lennupileteid TUI viimase hetke pakkumistele Helsingist, mis jäävad alla 400€?
Turkish Airlinesi lennupiletite märkimisväärsed eelised TUI viimase hetke lennupitite ees on kindlasti hinnas sisalduv äraantav pagas, tunduvalt parem saadavus ning lendude algus- ja lõpp-punktiks on Tallinn. Varakult ette broneerides leiab ka tunduvalt soodsama hinnaga majutust Mauritiusel.


Vaata lisainfot Swedbank.ee

Hotellipakkumised Mauritiusel
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Mauritiusel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

Meie soovitus:

LENNUPILETID TALLINNAST MAURITIUSELE

Tallinn-Mauritius-Tallinn 525€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale sobiv tagasilend läbi Momondo.ee

Booking.com, Agoda, HotelsCombined, Hotels.com - kogu boonuseid
Bonusway abil teed oma reisiostud nutikalt ja kogud boonuseid päris rahas. Kui liitud siin , siis kogud oma esimeselt ostult lisaks ka 3 eurot tervitusboonust.