Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mauritiusele alates 515€

Turkish Airlines pakub suurepärase hinnaga lennupileteid Tallinnast Mauritiuse saarele. Väga hea valiku soodsa hinnaga lennupileteid leiab lendamiseks vahemikus jaanuari lõpust kuni juunini ja septembrist kuni detsembri keskpaigani. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 515€ eest. Lennud on ühe kiire ümberistumisega Istanbulis ning hinna sees on nii äraantav pagas (2 ühikut) kui ka toitlustamine pardal. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee või klikkides allolevatel näidiskuupäevadel.

Miks eelistada neid lennupileteid TUI viimase hetke pakkumistele Helsingist, mis jäävad tihtipeale alla 400€?
Turkish Airlinesi lennupiletite märkimisväärsed eelised TUI viimase hetke lennupitite ees on kindlasti hinnas sisalduv äraantav pagas, tunduvalt parem saadavus ning lendude algus- ja lõpp-punktiks on Tallinn. Varakult ette broneerides leiab ka tunduvalt soodsama hinnaga majutust Mauritiusel.

Booking.com, Agoda, RentalCars, HotelsCombined - ära unusta koguda boonusraha
Tee kõik ostud Bonusway kodulehe või nutirakenduse abil ja kogud tagasi kuni sadu eurosid. Liitu tasuta nüüd ja kogud lisaks esimese ostu boonustele 3€.

Hotellipakkumised Mauritiusel
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Mauritiusel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID TALLINNAST MAURITIUSELE

Tallinn-Mauritius-Tallinn alates 515€

Toome välja vaid mõned näidiskuupäevad, soodsa hinnaga pileteid leiab ka teistel kuupäevadel. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee