Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mexico Citysse al 626€
8. juuni 14:07

KLM/AF pakuvad hetkel soodsa hinnaga lennupileteid Mehhikosse! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mehhiko pealinna Mexico Citysse on saadaval alates 626€ eest ning saadaval soodsad lennupiletid sügiseks ja talveks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee või klikkides allolevatel näidiskuupäevadel.

Hotellipakkumised Mehhikos

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Mexico Citys või mujal Mehhikos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST MEXICO CITYSSE

Tallinn-Mexico City-Tallinn alates 626€

Toome välja näidiskuupäevad hinnavahemikus 626€ - 650€. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased