Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Milanosse al 48€ (suvi)

Wizzair pakub hetkel soodsaid lennupileteid suveks või suvepikenduseks Milanosse. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 48€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab ka veetmaks pikk nädalavahetus Milanos või selle ümbruses (K-P). Saadaval on soodsaid lennukuupäevi juuli lõpust kuni oktoobrini. Soodsate lennupiletiteni jõudmiseks kliki allpool välja toodud lennukuupäevadel või kontrolli endale sobivaid läbi Skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks pikk nädalavahetus Garda järve ääres. Valisime kuupäevadeks 06.10-09.10. Sobivad lennupiletid leiad allolevast kuupäevavalikust.

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisega toa kahele väga heade reitingutega hotellis Mylago Hotel kolmeks ööks 206€ eest. Hinnas sisalduvad hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine..

LENNUPILETID TALLINNAST MILANOSSE

Tallinn-Milano-Tallinn alates 48€

Piletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontolli endale sobivaid kuupäevi läbi Skyscanneri