trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Milanosse alates 39€

Odavlennufirma Wizz Air pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Milanosse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Milano Malpensa (MXP) lennujaama on saadaval alates 39€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid suvepikenduseks alates septembrist. Atraktiivse hinnaga lennupileteid leiab ka sügiseseks koolivaheajaks. Parimate lennupiletiteni jõudmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo.ee.

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Milanos

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Milanos või mujal Itaalias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome ka välja näidispakkumise veetmaks pikk nädalavahetus Milanos (K-P). Valisime näidiskuupäevadeks 05-10-09.10, sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast.

Meie soovitus:

Tuba kahele selles väga heade reitingutega hotellis maksab neljaks ööks 431€ ehk 215€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST MILANOSSE

Tallinn-Milano-Tallinn alates 39€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Momondo.ee

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com