Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Milanosse (Bergamo) al 33€
26. aug 2022 10:19

Odavlennufirma Ryanair pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tallinnast Põhja-Itaaliasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Milano Bergamo lennujaama on saadaval alates 33€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab reisimaks Põhja-Itaaliasse alates septembrist. Piletiteni jõudmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

Milaanost saab erinevate odavlennufirmadega edasi lennata kõikjale Vahemere äärde ning samuti ka näiteks Marokosse ja Kanaari saartele.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Milaanos

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Milanos või mujal Itaalias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks nelja päevane puhkus Milanos. Valisime kuupäevadeks 14.10-18.10. Sobivad lennupiletid leiad allolevast kuupäevavalikust.

Meie soovitus:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele koos hommikusöökidega selles väga heade reitingutega neljatärnihotellis maksab neljaks ööks kahele 404€ ehk 202€/per person. Lisainfo ja broneerimine

RYANAIRI OTSELENNUD TALLINNAST MILANOSSE

Tallinn-Milano (Bergamo)-Tallinn alates 33€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased