Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Moldovasse alates 123€
4. okt 2022 17:02
Chisinau
Linnapuhkus

LOT pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Moldovasse. Edasi-tagasi lennupiletid Moldova pealinna Chisinausse leiab üles alates 123€ eest ja hea hinnaga lennupileteid leidub alates novembri algusest kuni veebruari lõpuni välja. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab ka veetmaks pikk nädalavahetus Chisinaus. Lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega Varssavis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna LOT.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt (hinnad alates 148€).

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Moldovas

Parima hinnaga majutuse Chisinaus ja mujal Moldovas leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome näidispakkumise veetmaks Moldova pealinnas nelja päevane linnapuhkus. Valisime näidiskuupäevadeks 11.11-15.11 (4 ööd).

Meie soovitus Chisinaus:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele koos hommikusöökidega selles suurepäraste reitingutega neljatärnihotellis maksab neljaks ööks 205€ ehk 103€/per person. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST MOLDOVASSE

Kõikidel meie poolt välja otsitud lennukuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad vahemikku 120-145€. Leidub erinevate ümberistumistega lende.

Tallinn-Chisinau-Tallinn alates 123€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine otse lennufirma koduleheküljele LOT.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL)-Chisinau (KIV) (hinnad alates 148€). Saadavust leiab vahemikus novembri algus kuni veebruari lõpp)

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt LOT.com

Näide otse kodulehelt:

Näide Momondost:

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased