Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Montenegrosse alates 51€
1. nov 2022 15:24
Montenegro
Rannapuhkus

airBaltic pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid suveks Montenegrosse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tivatisse on saadaval alates 51€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leidub juunist kuni septembri alguseni. Kõikidel lendudel on üks ümberistumine Riias. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt (hinnad alates 77€).

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Montenegros

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Tivatis või mujal Montenegros, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID SUVEL TALLINNAST MONTENEGROSSE

Tallinn-Tivat-Tallinn alates 51€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Tivat (TIV). Hinnad alates 77€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondo.ee

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt airBaltic.com

Näide airBaltic.com:

Näide Momondost:

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse Tivati lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased