Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mumbaisse al 436€
4. juuni 2023 15:08
Mumbai
Eksootika

Skyteami lennufirmad KLM/AF pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Indiasse. Kiirete ümberistumisega edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mumbaisse on saadaval alates 436€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab reisimaks Indiasse sügisel. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri. Mumbaist saab soodsalt edasi näiteks Keralasse (COK), Andamani saartele (IXZ) ja ka Nepaali (KTM).

Hotellipakkumised Indias

Parima hinnaga hotellipakkumised Mumbais või mujal Indias leiad üles otside läbi majutushindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST MUMBAISSE

Tallinn-Mumbai-Tallinn alates 436€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale sobivaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased