Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Napolisse alates 34€
23. aug 2022 12:05

Odavlennufirma Ryanair pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Itaaliasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Napolisse on saadaval alates 34€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab külastamaks Napolit terve sügise jooksul. Piletiteni jõudmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Napolis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Napolis või mujal Itaalias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks pikk nädalavahetus Napolis. Valisime näidiskuupäevadeks 17.11-20.11(N-P).

Meie soovitus:

Tuba kahele selles suurepäraste reitingutega Napoli südalinna majutusasutuses maksab kolmekss ööks kokku vaid 139€ ehk 70€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST NAPOLISSE

Tallinn-Napoli-Tallinn alates 34€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobilikud lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased